Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Examen acces stagiu expert contabil
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Examen acces stagiu expert contabil

As dori informatii despre examenul de acces la stagiu expert contabil din acest an , in principal materiale de studiu, eventual as vrea sa comunic cu alti colegi de pe forum care sunt interesati de acest subiect, fie ca vor sustine examenul, fie ca se afla deja in stagiu. Orice informatie este bine venita. Multumesc pentru timpul acordat !
Nu cred ca vei gasi pe acest forum.
Accesati pagina de internet a sucursalei C.E.C.C.A.R. din localitatea dvs.
Succes!
inscrieti-va si pe : groups.yahoo.com/group/contacafe_club, au postate o gramada de materiale, dar mai bine mergeti la CECCAR din orasul d-voastra si va cumparati materialele necesare.
Andreea Voicila, Contabil
I-am trimis eu tot ce are nevoie...in format electronic.
Daca mai vrea cineva...trimiteti e-mail.

Si...succes! .....ca e mult de invatat :D
Buna seara ,

as vrea si eu daca se poate materiale , adresa de mail este :lacustoiu_germina@yahoo.com

multumesc,