avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 194 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Examen acces stagiu expert contabil
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Examen acces stagiu expert contabil

As dori informatii despre examenul de acces la stagiu expert contabil din acest an , in principal materiale de studiu, eventual as vrea sa comunic cu alti colegi de pe forum care sunt interesati de acest subiect, fie ca vor sustine examenul, fie ca se afla deja in stagiu. Orice informatie este bine venita. Multumesc pentru timpul acordat !
Cel mai recent răspuns: valent89 , utilizator 22:47, 10 Decembrie 2010
Nu cred ca vei gasi pe acest forum.
Accesati pagina de internet a sucursalei C.E.C.C.A.R. din localitatea dvs.
Succes!
inscrieti-va si pe : groups.yahoo.com/group/contacafe_club, au postate o gramada de materiale, dar mai bine mergeti la CECCAR din orasul d-voastra si va cumparati materialele necesare.
Ultima modificare: Duminică, 7 Martie 2010
Andreea Voicila, Contabil
I-am trimis eu tot ce are nevoie...in format electronic.
Daca mai vrea cineva...trimiteti e-mail.

Si...succes! .....ca e mult de invatat :D
Buna seara ,

as vrea si eu daca se poate materiale , adresa de mail este :lacustoiu_germina@yahoo.com

multumesc,

Alte discuții în legătură

Sinteze admitere barou burito burito Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com Va multumesc tuturor ! Bafta multa! (vezi toată discuția)
Grile examen unpir Cosmin-Traian Maglas Cosmin-Traian Maglas Buna ziua, Nu reusesc sa gasesc grile pentru examenul UNPIR. Are cineva? Chiar daca sunt din 2009 sau 2008? cosmin.maglas@gmail.com Merci, Cosmin (vezi toată discuția)
Obtinerea calitatii de expert contabil ioanaep ioanaep Buna ziua, as dori sa stiu care sunt demersurile pt obtinerea calitatii de expert contabil. Stiu ca trebuie facuti 3 ani de stagiu. In trecut daca aveai 3 ... (vezi toată discuția)