Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... prelungire sediu secundar si adaugare cod caen
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

prelungire sediu secundar si adaugare cod caen

Buna ziua! pentru prelungire sediu secundar la Reg. Com. cum ar trebui sa sune hot. aga in cazul in care nu am la punctul de lucru declarat obiectul de activitate.Societatea este din 94 , iar de curand am schimbat sediu social cu declaratia model 1 in care se precizeaza ca la sediul social nu desfasor nici o activitate.Precizez ca la punctul de lucru imi trebuiesc 2 coduri caen : unul este declarat dar nu este recodificat,iar celalalt nu este declarat.
Va multumesc!
In HGA mentionati decizia pe care ati luat-o in legatura cu prelungirea sediului secundar si alegeti codurile CAEN , in functie de specificul activitatii Dmv.La recodificare , puteti sa folositi toata clasificatia de coduri CAEN, costurile sunt aceleasi.
Multumesc! Dar, nu se face hot aga , se depune doar declaratie nr.3 xeroxata in 4 exemplare.Este prelungire, nu infiintare.