Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Divort
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Divort

Am bagat divort anul trecut si primul termen l-am avut in februarie, insa ne-am impacat......dar.... nu a mers, vreau sa redepun pe rol dosarul, cum trebuie sa procedez, mai trebuiesc taxe achitate, etc..Cum trebuie sa procedez?
Multumesc#-o
cerere de repunere pe rol,consultati un avocat sa va ajute