Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caut specialist intre specialisti in dreptul muncii!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caut specialist intre specialisti in dreptul muncii!

Doresc sa fiu reprezentat de un specialist intre specialisti in dreptul muncii, curajos, stapan pe arta pledoariei, intr-o actiune de contestatie in anulare ce ar putea fi comparata cu o misiune imposibila!
de unde esti? Daca esti din Bucuresti, iti pot recomanda un specialist in dreptul muncii......este avocat si profesor universitar de dreptul muncii.
Multumesc pentru raspuns. Da, sunt din Bucuresti. Inainte de a-mi recomanda persoana, va rog frumos sa va ganditi daca are curaj si pledeaza bine.
Eu zic ca da.........dar acum depinde de ce problema ai......oricum legislatia in domeniul dreptului muncii o cunoaste la perfectie.
Da' de ce nu ne spui ce problemema ai, daca tot s-a terminat treaba cu Pagini aurii....?!
daca e platit bine, litigiul, pot veni si eu sa reprezint.
Chiar, sau mai ales in conflictele cu statul:))