Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... SFAT
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

SFAT

Va rog un sfat, o plangere penala cu documente multe atasate, cum e mai bine sa o inaintez parchetului, prin posta sau depusa direct la registratura parchetului, ma tem de sustrageri. Va multumesc
Direct la registratura parchetului cu o copie a plangerii dvs pe care sa vi se puna stampila cu numarul de inregistrare de la Parchet!
B-)
La sfarsitul plangerii,mentionati opis cu documentele atasate,pagina cu pagina
la parchet direct si neaparat opis