avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 397 soluții astăzi
Forum Activitate mhd2011

Activitate mhd2011

Ce se poate face dupa expirarea termenului (3 ani ), in cazul ca nu se poate relua activitatea societatii.
În legătură cu certificatul de la Parchetul General - Secţia parchetelor militare îmi puteţi spune mai multe despre obţinerea lui
Am fost împuşcat în timpul Revoluţiei din 1989, dar nu am depus dosarul pentru obţinerea certificatului de revolutionar.
Sunt convins că există multe persoane în aceeaşi situaţie, drept pentru care am deschis acest topic, unde aşteptăm sfaturi utile despre cum putem totuşi obţine recunoaşterea oficială a calitaţii de Luptător pentru Victoria Revoluţiei din Decembrie 1989, drept recunoscut prin lege .
Va mulţumesc pentru atentie. Este vorba despre registrele din zilele Revolutiei. Daca
stiti ceva despre ele m-ar ajuta mult.
Muchas Gracias
Da, o solutie buna, dar valabila pentru micul magazin de cartier. Cei mari par imuni la orice sesizare
Răspuns la discuția Prelungire valabilitate pasaport
Buna seara
Daca este un pasaport simplu cu valabilitate de un an, cred ca trebuie facut unul nou
Buna seara,
In toate supermarketurile de renume din Romania se practica aceasi metoda de a pune preturi gresite la diferite produse . Daca iti dai seama la la casa este bine , poti repara greseala , dar daca nu esti atent ramâi inselat. ce se poate face mpotriva unor astfel de tehnici abuzive.
Este posibila obtinerea unei adeverinte din care sa reiasa ca am fost internat in spital acum 21 de ani.
Va multumesc
Răspuns la discuția recuperare carte de munca
Problema este ca nu mai stiu nimic de acea firma