avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 665 soluții astăzi
Forum Activitate Deaa

Activitate Deaa

Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
Buna ma numesc Andreea si as vrea sa va rog daca se poate sa-mi trimite-ti si mie pe mail legile actualizate care trebuie invatate pentru admiterea la SNG. va multumesc! e-mail-ul meu este deaa_dey@yahoo.com
pentru profesia de executor judecatoresc unde trebuie sa dau admitere si ce conditii trebuie sa intrunesc?
multumesc de sfat am terminat si as vrea sa stiu daca ma indrept spre un master in criminalistica nu stiu ce sanse as avea sa am un job, m-as indrepta spre SNG dar as vrea sa stiu daca profesia de consilier juridic aduce satisfactii atat pe plan profesional cat si financiar... si unde trebuie sa dau admitere pentru a face stagiul de pregatire necesar de 2 ani ? astept un raspuns . va multumesc
Buna Ziua ma numesc Andreea si sunt absolventa din promotia 2012 a facultatii de drept , as vrea sa stiu unde trebuie sa ma inscriu pentru a devenii consultant juridic pentru a face acel stagiu de pregatire de 2 ani si ce conditii trebuie intrunite. Va multumesc.
sunt anul 4 la facultatea de drept si as vrea a stiu ce as putea sa fac dupa terminarea cursurilor facultatii.
si un eventual master in criminalistica nu m-ar ajuta cu nimic ?
sunt anul 4 la facultatea de drept si as vrea sa stiu daca un master in criminalistica mi-ar oferii oportunitatea sa ajung sa lucrez ca si criminalist, sau ce optiuni as putea avea dupa terminarea facultatii inafara de INM si Baroul Avocatilor , Camera Notarilor, si consilier juridic...