avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 564 soluții astăzi
Forum Activitate georgiana83

Activitate georgiana83

Răspuns la discuția Dosar delapidare
se poate schimba procurorul in timpul anchetei? asta vroiam sa intreb
dosarul este anchetat de un procuror..... se poate procurorul?
suntem 3 surori mama cu tata au facut act de vanzare cumparare cu clauza de intretinere la una dontre surorii fara acordul la celelalte doua surorii... tata a decedat iar acum cu mama se comporta foarte urat o dau afara din casa o injura..........se mai poate ataca actul de vanzare cumparare?
cum se poate ataca un act de vanzare cumparare cu clauza de intretinere, fara acordul celorlalte 2 partii..... in conditiile in care nu au grija de ea
Discuție Delapidare
am un dosar penal pt delapidare.... sunt insarcinata in 7 luni au voie sa ma aresteze?
si in caz ca nu ma prezint.... nu a semnat nimeni pentru aceasta citatie nici macar nu au lasat o in cutia postala au lasat o in use ce mi se poate intampla?

nu am numar de telefon pe foaie. de cat o semnatura. tin sa precizez ca pe spatele citatiei am si o mazgalitura. nu stiu daca aceasta citatie fara stampila numar de telefon este valabila sau nu.
MA AJUTA SI PE MINE CINEVA CU UN RASPUNS CA NU STIU CE SA FAC. VA MULTUMESC

nu am numar de telefon pe foaie. de cat o semnatura. tin sa precizez ca pe spatele citatiei am si o mazgalitura. nu stiu daca aceasta citatie fara stampila numar de telefon este valabila sau nu.
am gasit azi in usa o citatie de la politie pe numele meu pt a ma prezenta la o anumita sectie. citatia nu are nici o stampila . este valabila citatia?
am copilul nascut in ianuarie 2008 si as vrea sa stiu daca pot din toamna sa il inscriu la clasa 0 . si ce acte imi sunt necesare