Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general PROCES VERBAL AL ADUNARII GENERALE A ASOCIATILOR 2009
Discuție deschisă în Contabilitate în general

PROCES VERBAL AL ADUNARII GENERALE A ASOCIATILOR 2009

Buna ziua, va rog dati-mi si mie un model de pv AGA 2009 - bilant
multumesc
pentru firma cu profit sau pierdere?
[ link extern ]

pentru ca nu le pot atasa aici iti trimit linkul unde le gasesti.
multumesc mult!
pe asta l-am gasit si eu.
Cand am fost sa depun dosarul mi-a spus d-na de la ghiseu ca trebuie un pv AGA semnat de administrator (eu nu aveam deloc exemplarul la dosar) sa mai trec in stg (in dreapta la modelul cadru sunt asociatii) administrator si semnatura doar a administratorului firmei?
multumesc.
alexandradian_a@yahoo.com, utilizator
da , atasaeaza unde iti permite spatiul si administratorul si totul va fii ok
multumesc.