avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 617 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general PROCES VERBAL AL ADUNARII GENERALE A ASOCIATILOR 2009
Discuție deschisă în Contabilitate în general

PROCES VERBAL AL ADUNARII GENERALE A ASOCIATILOR 2009

Buna ziua, va rog dati-mi si mie un model de pv AGA 2009 - bilant
multumesc
Cel mai recent răspuns: alexandradian_a@yahoo.com , utilizator 16:25, 20 Mai 2010
pentru firma cu profit sau pierdere?
[ link extern ]

pentru ca nu le pot atasa aici iti trimit linkul unde le gasesti.
multumesc mult!
pe asta l-am gasit si eu.
Cand am fost sa depun dosarul mi-a spus d-na de la ghiseu ca trebuie un pv AGA semnat de administrator (eu nu aveam deloc exemplarul la dosar) sa mai trec in stg (in dreapta la modelul cadru sunt asociatii) administrator si semnatura doar a administratorului firmei?
multumesc.
Ultima modificare: Joi, 20 Mai 2010
alexandradian_a@yahoo.com, utilizator
da , atasaeaza unde iti permite spatiul si administratorul si totul va fii ok
multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plangere contraventionala Mihaela Hornea Mihaela Hornea Societatea M dizolvata la data de 13.10.2008 prin sentinta tribunalului, a fost amendata la data de 12.11.2009 pentru depunerea cu intarziere a bilantului ... (vezi toată discuția)
Bilant 31.12.2011 BICOS BICOS Concret de ce anume trebuie sa fie insotit bilantul? ca sa folosesti semnatura electronica , cine trebuie sa o detina, contabilul sau societatea care depune ... (vezi toată discuția)
Depunere situatii financiare onrc cccristina cccristina BUNA ZIUA AM DEPUS SIATUATIILE FINANCIARE LA ONRC SI MI LE-A RESPINS CA NU AVEAM PROPUNERE DE REPARTIZARE A PROFITULUI SI ACOPERIREA PEIRDERII E CEVA NOU AM ... (vezi toată discuția)