avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 681 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... MA AJUTA CINEVA?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

MA AJUTA CINEVA?

CINE MA AJUTA CU UN RASPUNS LA SUBIECT; INTABULARE ,USER;aledical VA MULTIUMESC
Cel mai recent răspuns: trope_doi , utilizator 04:39, 24 Mai 2010
aledical a scris:

CINE MA AJUTA CU UN RASPUNS LA SUBIECT; INTABULARE ,USER;aledical VA MULTIUMESC


Eu am vrut sa va ajut dar nu pot. Am vazut toate cele 104903 subiecte postate pe forum, dar pe al dvs. nu l-am gasit. Unde ati postat intrebarea?
Probabil ca aici este una dintre intrebarile la care solicita raspuns…

www.avocatnet.ro/content/for...


:offtopic:
Cred ca userul nu a citit regulamentul de postare si de aceea s-a "incurcat"... Ar fi trebuit sa foloseasca acelasi topic, pentru a putea obtine raspunsuri cat mai aproape de realitate... Dar, niciodata nu e prea tarziu. :)
Ultima modificare: Luni, 24 Mai 2010
trope_doi, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de munca aledical aledical Va rog sa ma ajutati in cazul meu; daca am un dosar penal pe rol si fostul angajator dupa 1 an si 4 luni mi-a suspendat cm cu art 52 aliniat1 litera c eu ma ... (vezi toată discuția)
De ce nu se raspunde la toate intrebarile? danfilipov danfilipov -- se pare ca solicitantii sau persoanele care cauta un reaspuns corect nu prea au noroc sau cunostintele persoanelor care administreaza acest site nu sint ... (vezi toată discuția)
Observatie raspunsuri la intrebari bocsaniuliana bocsaniuliana Observ ca nu se prea da raspuns la intrebari.De ce oare?Nu par interesante?sau nu sunt bine formulate? (vezi toată discuția)