Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... MA AJUTA CINEVA?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

MA AJUTA CINEVA?

CINE MA AJUTA CU UN RASPUNS LA SUBIECT; INTABULARE ,USER;aledical VA MULTIUMESC
aledical a scris:

CINE MA AJUTA CU UN RASPUNS LA SUBIECT; INTABULARE ,USER;aledical VA MULTIUMESC

Eu am vrut sa va ajut dar nu pot. Am vazut toate cele 104903 subiecte postate pe forum, dar pe al dvs. nu l-am gasit. Unde ati postat intrebarea?
Probabil ca aici este una dintre intrebarile la care solicita raspuns…

www.avocatnet.ro/content/for...

:offtopic:
Cred ca userul nu a citit regulamentul de postare si de aceea s-a "incurcat"... Ar fi trebuit sa foloseasca acelasi topic, pentru a putea obtine raspunsuri cat mai aproape de realitate... Dar, niciodata nu e prea tarziu. :)
trope_doi, utilizator