Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... probleme editare post
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

probleme editare post

Buna ziua,
In primul post pe care l-am realizat pe acest site am reusit sa starnesc reactii negative din partea unui moderator.
Este vorba de postul meu de aici:
www.avocatnet.ro/content/for...

Dupa cum se poate vedea mi s-a cerut stergerea linkului, fara a il inlocui cu altceva. Nu comentez daca sunt sau nu de acord cu aceasta cerinta, daca incalca sau nu vreo regula a forumului dvs, ci prezint faptul ca ma aflu in imposibilitatea de a face acest lucru, sau de a adauga un reply nou, pentru ca imi lipsesc butoanele de Raspunde/Citeaza.
Pesemne un moderator a schimbat statusul acestui topic.
Atasez un link catre un capture asa cum vad eu topicul respectiv, din care se poate deduce si ca sunt autentificat.

[ link extern ]

Va multumesc.
As vrea sa spun doar urmatoarele chestiuni:

1. doamna Cernat si-a expus propria parere, nu pe cea a echipei Avocatnet, din care nu face parte in niciun mod. Nu vreau sa comentez in niciun mod daca are dreptate sau nu, pentru simplul motiv ca nu are legatura cu ACEST site.

2. administratorii Avocatnet nu considera ca s-a incalcat in vreun mod regulamentul de postare prin inserarea linkului despre care este vorba. Asa cum se precizeaza si in regulament, sunt interzise linkurile postate fie abuziv, fie fara legatura cu discutia. Linkul in cauza nu se gaseste in niciuna din aceste doua situatii, asa ca discutia de fata nu are rost. Acesta este si motivul pentru care am sters ultimele mesajele din topicul respectiv.
ContSters20980, utilizator