Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabil asociatie vanatori rezultata in urma ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabil asociatie vanatori rezultata in urma divizarii unui srl

am si eu o intrebare ? am fost chemata la un interviu pentru contabil cu program 4 ore la o asociatie de vanatori nou infiintata mai concret rezultata din divizarea unui srl. Nu am lucrat in acest domeniu poate sa ma ajute cineva cu o monografie contabila ce documnente se intocmesc ce decl. in afara de cele de la salarii se depun ... nu am idee si vreau sa invat sa lucrez si astfel pentru ca in conditiile de azi nu am de ales nu stiu daca se face lunar o balanta acum banuiesc ca treb sa preiau din balanta mama niste solduri sunt cam ravasita daca ma poate ajuta cineva chiar ii multumesc anticipat !
Evidenta se tine in partida dubla. Planul de conturi este altul decat cel al societatilor comerciale Se aplica OG 26/2000 si OMEF 1969/2007.
Nu pot posta monografie decat maine.

link util

[ link extern ]

www.avocatnet.ro/content/for...
ContSters109653, utilizator