avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 197 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare colaborare expert contabil
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

colaborare expert contabil

Doresc colaborare cu expert contabil pentru certificare bilanturi si asociere firma contabilitate.
Cel mai recent răspuns: dali87 , utilizator 15:06, 11 Noiembrie 2009
Expert contabil din Oradea ,membru CECCAR de peste 10 ani ,caut colaborare cu contabili pentru certificare bilant ,supervizare ,consultanta.
office@safecont.ro
0728 251 886
doresc colaborare cu expert contabil sau firma de contabilitate pentru servicii de salarizare. Intocmesc tot ceea ce tine de salarizare inclusiv declaratii, relatia cu ITM si celelalte organe abilitate.
Expert contabil si consultant fiscal din Bucuresti - Certific bilant, dau consultanta fiscala si asist societatile la controale AFP sau GF - am experienta.
DEBY a scris:

Expert contabil si consultant fiscal din Bucuresti - Certific bilant, dau consultanta fiscala si asist societatile la controale AFP sau GF - am experienta.


Nu stiu daca ce ai scris mai sus iti va aduce clienti dar iti doresc succes.
In atentia consultantilor fiscali:P
Ca sa nu va mai certati cu avocatii vedeti ca CCF va pregatit un tort.

HOTÃRÂRE
pentru aprobarea Normelor
privind realizarea de expertize fiscale la solicitarea
instanţelor judecătoreşti, organelor de cercetare penală,
organelor fiscale sau altor părţi interesate.

Având în vedere prevederile art. 3 lit. g), art. 11 lit. d) din Ordonanţa nr. 71/2001 privind organizarea şi exercitarea activităţii de consultanţă fiscală, aprobată cu modificări prin Legea 198/2002, cu completările si modificările ulterioare;
Consiliul Superior al Camerei Consultanţilor Fiscali, întrunit în şedinţa din 19.03.2008 hotărăşte:

ART.1
Se aprobă Normele privind realizarea de expertize fiscale la solicitarea instanţelor judecătoreşti, organelor de cercetare penală, organelor fiscale sau a altor părţi interesate prevăzute în anexa care face parte integrantă din prezenta hotărâre.

ART.2
Direcţia de învăţământ şi Secretariatul general vor duce la îndeplinire prevederile prezentei hotărâri.

ART.3
Prezenta hotărâre se publică în Monitorul Oficial al României, Partea I.


Preşedintele Camerei Consultanţilor Fiscali,
dr. ec. Daniel Chiţoiu


Bucureşti, data 19.03.2008
Nr.13
Ultima modificare: Marți, 8 Aprilie 2008
ContSters42967, utilizator

Alte discuții în legătură

Colaborare expert contabil mihaelapd mihaelapd Doresc colaborare cu expert contabil sau firma contabilitate pentru certificare bilanturi . Sunt stagiar la CECCAR si CAFR . mp.dobrea@yahoo.com (vezi toată discuția)
Contabil srl fanietta fanietta Am absolvit un curs de 3 luni de contabilitate. Intrebarea este daca pot tine contabilitatea pentru un magazin (SRL - produse alimentare si nealimentare) si ... (vezi toată discuția)
Colaborare cu societate de contabilitate Valeriu Chirita Valeriu Chirita Societate de consultanta in afaceri si management solicitam colaborare cu societate de contabilitate/audit pentru largirea paletei de servicii acordate ... (vezi toată discuția)