Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... restantier finante
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

restantier finante

V-as ruga sa-mi spune-ti daca exista vreo lege care sa anuleze restantele pe impozit la directia de finante in urma cu 5 ani de la o firma de taxi sau o alta modalitate , fara a ma adresa instantei de judecata
Nu , doar daca s-au prescris,trebuie vazuta data la care au luat nastere;
Puteti face o contestatie daca sunteti executat silit ,cu suspendarea executarii ca sa mai castigati timp