Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant la 30.06.2010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant la 30.06.2010

Am o firma care a suspendat activitatea la 31.12.2009.
Acum la 30.06.2010 este obligata sa depuna bilant la Administratie?
Ce se poate intimpla daca nu depune?Administratorul nu e in tara momentan..
Multumiri..
Daca firma nu este radiata de la registrul comertului si implicit de la adm.financiara,ci si-a suspendat activitatea pentru o anumita perioada printr-o instiintare depusa la administratie,mai precis daca societatea este inca in evidenta adminstratiei financiare,chiar daca pentru moment nu realizeaza activitate comerciala,atunci trebuie sa depuna raportarea semestriala la 30.06.2010.