Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Curtea de justitie Luxemburg
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Curtea de justitie Luxemburg

In ce conditii o pers juridica se poate adresa unor foruri europene ?
In sensul acesta, exista competenta din partea tribunalului de la Luxemburg?
Ma poate ajuta cineva cu niste detalii concrete referitoare la procedura?(altele decit cele luate cu "copy-paste" de pe site-ul oficial)
multumesc!
....la intrebarile mele poate sa-mi raspuda cineva la obiect?
clientY a scris:

....la intrebarile mele poate sa-mi raspuda cineva la obiect?

Este o intreaga procedura ... care poate ia ceva timp sa fie scrisa pe un forum ... v-am dat anumite detalii generale , care va pot fi de folos .. daca doriti sa stiti mai multe accesati acest link
[ link extern ]
Poate ca nu am formulat la obiect intrebarea mea din capul locului:
-se ofera sa ma reprezente cineva (eu fiind pers juridica) in fata CJUE ?
Sau imi poate acorda macar consultanta cineva in acest sens?

clientY, utilizator