Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Amplasare gater
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Amplasare gater

as fi interesata sa stiu daca amplasarea unui gater intr-un spatiu inconjurat de multe alte gospodarii este legala,iar daca nu,care este legea ce interzice acest lucru?va multumesc!
Buna!
sunt in aceeasi situatie ca si tine. mie, mi s-a recomandat sa fac o plangere la Garda de Mediu si la Directia de Sanatate Publica.
La Garda de Mediu poti sa faci plangerea online. Nu am rezolvat mare lucru, dar cel putin acum nu imi mai bubuie noaptea in cap( langa mine e unul care produce cartoane).
sa multa bafta si nervii tari!
citeste si ordinul nr.536/1997