Forum Discuţii juridice Executare silită pret apartament scos la licitatie
Discuție deschisă în Executare silită

pret apartament scos la licitatie

Cum se calculeaza valoarea de la care va incepe licitatia in cazul unui apartament executat silit?
@aadriana

interventie moderator

Nu deschideti mai multe discutii privind acelasi subiect...deja ati exagerat.Continuati discutia pe marginea aceluiasi subiect, doar in cadrul discutiei initial deschisa.
www.avocatnet.ro/content/for...
etc.
O sa va inchid toate topicurile deschise, in mod exagerat si care incalca Regulamentul de postare in forum si o sa va las doar acest topic unde puteti pune orice fel de intrebare, legata de problema dvs.
Daca mai deschideti alte topicuri, pe marginea aceleiasi discutii, conform Regulamentului de postare, acestea vor fi sterse.
O zi buna.