avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 578 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caut legi
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caut legi

Buna ziua, va rog sa ma ajutati sa gasesc urmatoarele:
1. Normativ pentru proiectarea si executarea sistemelor de alimentare cu gaze naturale I6 / 98
2. Normativ pentru proiectarea si executarea respectiv pentru exploatarea instalatiilor de protectie contra trasnetului a constructiilor I20/2002

Multumesc, Astept urgent Raspuns
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:42, 27 Septembrie 2010
[ link extern ]
Pentru paratrasnet
Ultima modificare: Luni, 27 Septembrie 2010
PAS22, utilizator
Ordinul 5/2009 o sa il adaug la documente utile
Gasiti aici ceea ce va intereseaza
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Detector de gaze aura19731991 aura19731991 buna ziua.este obligatoriu sa ne montam in apartament detector de gaze si valva de inchidere?cei de la gaze au venit la usa spunind ca este obligatoriu si ca ... (vezi toată discuția)
Detector gaz coco250803 coco250803 As dori sa stiu daca este obligatoriu sa am montat detector de gaz!Mentionez ca am ca surse de incalzire sobe convector,si am montate geamuri termopan!Va ... (vezi toată discuția)
Centrala termica in dormitor Artepul Artepul Salutari. Vin cu o intrebare simpla: exista vreo lege care impiedica amplasarea unei centrale termice cu functionare pe gaz in anumite camere ale unui ... (vezi toată discuția)