Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caut legi
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caut legi

Buna ziua, va rog sa ma ajutati sa gasesc urmatoarele:
1. Normativ pentru proiectarea si executarea sistemelor de alimentare cu gaze naturale I6 / 98
2. Normativ pentru proiectarea si executarea respectiv pentru exploatarea instalatiilor de protectie contra trasnetului a constructiilor I20/2002

Multumesc, Astept urgent Raspuns
[ link extern ]
Pentru paratrasnet
PAS22, utilizator
Ordinul 5/2009 o sa il adaug la documente utile
Gasiti aici ceea ce va intereseaza
[ link extern ]