Forum Discuţii diverse Concursuri active Cea mai buna animatie
Discuție deschisă în Concursuri active

Cea mai buna animatie

Spune-ne care este pentru tine cea mai buna animatie (argumentat) si poti castiga una dintre cele doua invitatii duble la film, oferite de Hollywood Multiplex, Bucuresti Mall Vitan.
[ link extern ]

In aceasta saptamana poti castiga o invitatie la filmul Wall-Street 2 2010.
Concursul este valabil pana sambata, 02 octombrie 2010.
Castigatorii vor fi anuntati duminica, 03 octombrie 2010.
Invitatiile sunt valabile in perioada 04 -07 octombrie 2010.

REGULAMENT CONCURS
- concursul se desfasoara in fiecare saptamana de luni pana sambata, inclusiv
- fiecare participant va intra automat in tragerea la sorti ce va avea loc in fiecare zi de duminica
- castigatorii vor fi anuntati in fiecare zi de duminica prin mesaj privat
- castigatorii trebuie ca pana luni, ora 00:00 sa raspunda, tot prin mesaj privat, pentru a confirma acceptarea premiului si pentru a furniza datele cu care vor fi identificati la ridicarea invitatiilor
- daca unul sau ambii castigatori nu raspund in timp util mesajului nostru, vor fi stabiliti tot prin tragere la sorti alt/alti castigator(i), ce vor fi informati asupra faptului ca sunt castigatori, tot prin mesaj privat, in fiecare zi de luni.
- invitatiile sunt valabile de luni pana joi, inclusiv
- invitatiile sunt duble si se ridica de la casa de bilete a Hollywood Multiplex, Bucuresti Mall Vitan, in baza actului de identitate (CI/BI)
- invitatile sunt valabile in limita locurilor disponibile in sala pentru fiecare dintre orele de difuzare ale filmului pus in concurs.

Mult succes!
ice age un film de animatie =D>=D>pe care am avut rabdarea sa-l urmaresc cap coada si sa ma si distrez.
M-am amuzat copios cand am vazut Madagascar 1, apoi 2....acum astept cu nerabdare 3 care se pare va fi gata in 2012. Interpretarea personajelor mi s-a parut magnifica si prestatia lui Ben Stiller (voce Alex) a fost formidabila. Poate pentru ca este unul dintre actorii mei preferati :)
L.C
Eu cred ca cel mai bun film de animatie este 1001 Dalmatieni.
Este foarte bine realizat si este redata foarte bine lupta dintre bine si rau.
=D>
Desigur, sunt adevarate capodopere toate productiile Walt Disney.
L.C
Un film de animatie deosebit este si Toy Story 3.Ll-am urmarit acum cateva zile impreuna cu cel mic, in varsta de 9 ani si cu sotia mea. Ne-a impresionat pe toti 3. Acest film are de toate. Nu va scriu mai multe despre el, decat ca ne-a tinut cu sufletul la gura, am ras si (la final, cand Andy, in varsta de 17 ani acum, se desparte de jucaria lui preferata-Woody- jucandu-se pt ultima oara, inainte sa-l "predea" ca pe o "stafeta" urmatorului copil, incernd parca sa se asigure ca aceasta nu va ajunge intr-un sac de jucarii, aruncat si uitat sau si mai rau: la gunoi) am plans la el fara rezerve.