avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă JURISPRUDENTA ICCJ
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

JURISPRUDENTA ICCJ

Buna seara! Spuneti-mi si mie va rog daca stiti vreun site unde pot gasi intreaga jurisprudenta a Inaltei Curti, caci pe site-urile pe care am intrat pana acum am gasit doar o mica parte din deciziile ICCJ. Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:52, 10 Octombrie 2010
Aici gasiti jurisprudenta Inaltei Curti de Casatie si Justitie
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Iccj decizii sectia contencios! andronicus andronicus Unde pot gasi toate deciziile ICCJ ! Pe site-ul lor la sectiunea jurisprudenta gasesc doar cateva decizii!Nu exista un site cu o jurisprudenta completa din ... (vezi toată discuția)
Expertiza fiscala - solicitare model expertiza fiscala. Iordache  Victoria Ioana Iordache Victoria Ioana Stiti cumva unde as putea sa gasesc un raport de expertiza fiscala? Am cautat pe internet dar nu am gasit nimic. Multumesc pentru ajutor! (vezi toată discuția)
Falsul intelectual andrutza4uus andrutza4uus Buna seara, Pentru cine are posibilitatea,cum pot obtine si eu cateva informatii despre falsul intelectual ( norme, hotarari). Multumesc anticipat (vezi toată discuția)