Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract colaborare intre agentie imobiliara si agent ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract colaborare intre agentie imobiliara si agent imobiliar.

Am mare nevoie de un contract de colaborare intre agentie imobiliara si agent imobiliar. Nu vreau sa angajez agenti imobiliari cu carte de munca dar vreau sa colaborez cu ei, agenti vor incasa o parte la % din castig.

Va multumesc anticipat.
bran-andrei-dumitru, utilizator
Ma poate ajuta cineva?
Te salut si eu am nevoie de asa ceva pentru acelas motiv intemeiat daca consideri ca ai asa ceva si ma poti ajuta si pe mine , iti multumesc frumos.ast rasp tau