Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... AUTOTURISM DIN UE ,,,
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

AUTOTURISM DIN UE ,,,

AM ACHIZITIONAT UN AUTOTURISM DIN UE PE FIRMA
VAL AUTOTURISM 12 000
AM PLATIT MASINA CU NUMERAR
TREBUIE SA TRIMIT LA SPALARE BANI CEVA?
ASA MI A SPUS UN CONTABIL
ASTEPT UN AJUTOR DIN PARTEA CELOR MAI INVATATI CA MINE
Dumneavoastra nu, daca cumpara cineva cash in valoare de 10.000 EUR sau exista suspiciunea unei tranzactii suspicioase trebuia sa notificati autoritatea pentru prevenirea spalarii banilor.