Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cereri tipizate: reluarea activitatii dupa suspendare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cereri tipizate: reluarea activitatii dupa suspendare c.i.m.

unde as putea gasi si eu cerere de incetare a suspendarii CIM si reluarea activitatii in baza aceluiasi CIM.?

multumesc
Nu este o cerere tipizata. O scrieti dvs. si cereti incetarea suspendarii CIM.