Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Cum pot sa imi vand picturile?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Cum pot sa imi vand picturile?

Pentru a-mi vinde tablourile pictate de mine intr-un targ de ex. De ce am nevoie ca baza legala?Nu sunt un pictor consacrat adica cu studii superioare in domeniul artei, dar sunt creatiile mele.Cum le pot vinde?
in regim de consignatie