Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Teapa okazii
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Teapa okazii

Buna ziua ! Daca a-m dat "teapa" la cineva pe okazii ( in loc sa ii trimit o pereche de adidasi Nike , iam trimis o pereche de tenisi de bazar) pot pati ceva ?:|

PS : transferul s-a facut prin Posta /ramburs

Multumesc !
@andreyanis depune o plangere pentru inselaciune la orice sectie de politie din Cluj. Mai departe se vor ocupa ei de formalitati.

sa le furnizezi toate informatiile pe care le ai. nume, adresa, numar de telefon, id okazii, print screen-uri, printeaza mailurile sau discutiile. tot.