Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... furt calificat
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

furt calificat

Doar ce am vorbit acum cu avocata,si mi-a raspuns ironic,ca mami va ispasi pedeapsa de condamnare.Nici macar nu a avut bunul simt sa-mi zica cat va ispasi?!
Nu stiu ce sa mai zic...mami este arestata si nu stiu pt cat timp!
:-/:help:
va executa pedeapsa care a fost pronuntata de instanta de judecata.
Detaliaza.
Pentru ce e arestata?
Cand si cum s-a intamplat?
S-a judecat?
Buna! Daca vrei sa primesti raspunsuri care sa te ajute trebuie sa postezi cat mai multe detalii despre problema ta.
E cazul de aici www.avocatnet.ro/content/for...

3 ani a fost condamnarea, se scade perioada de arest.
Va multumesc!#-o