avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 761 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... furt calificat
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

furt calificat

Doar ce am vorbit acum cu avocata,si mi-a raspuns ironic,ca mami va ispasi pedeapsa de condamnare.Nici macar nu a avut bunul simt sa-mi zica cat va ispasi?!
Nu stiu ce sa mai zic...mami este arestata si nu stiu pt cat timp!
:-/:help:
Cel mai recent răspuns: cristina&mami , utilizator 18:49, 20 Noiembrie 2010
va executa pedeapsa care a fost pronuntata de instanta de judecata.
Detaliaza.
Pentru ce e arestata?
Cand si cum s-a intamplat?
S-a judecat?
Buna! Daca vrei sa primesti raspunsuri care sa te ajute trebuie sa postezi cat mai multe detalii despre problema ta.
E cazul de aici www.avocatnet.ro/content/for...

3 ani a fost condamnarea, se scade perioada de arest.
Va multumesc!#-o

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Condamnare 2 ani inchisoare, cu executare pt conducere fara permis. 18elena 18elena Ce se intampla dupa ce ai fost condamnat la 2 ani inchisoare cu executare, hotararea este definitiva. Cata perioada se face in inchisoare? In inchisoare toti ... (vezi toată discuția)
Trafic carti de credit fff urgent orianadiana orianadiana daca o persoana este acuzata de frauda de carti de credit si este momentan in arest in polonia unde este tratat groaznic (primeste mancare doar lichida care ... (vezi toată discuția)
Arestat in germania cu condamnare suspendata in romania cmary cmary Buna ziua. La arestarea in Germania a unui cetatean roman se verifica cazierul din tara? Perioada de incercare a unei pedepse cu suspendare expira in 2016. ... (vezi toată discuția)