Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... plangere penala pt vatamare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

plangere penala pt vatamare

Buna ziua.am fost batuta de catre o femeie in urma careia am un deget rupt si mana in ghips.problema este ca nu am martori.Cum procedez?Sanse nu prea am fara martori,chiar dc scot certificat medico-legal nu?Cu mult respect,va multumesc!

multumesc pt raspuns