avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 413 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... plangere penala pt vatamare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

plangere penala pt vatamare

Buna ziua.am fost batuta de catre o femeie in urma careia am un deget rupt si mana in ghips.problema este ca nu am martori.Cum procedez?Sanse nu prea am fara martori,chiar dc scot certificat medico-legal nu?Cu mult respect,va multumesc!

Cel mai recent răspuns: cornelia29 , utilizator 12:13, 13 Decembrie 2010
multumesc pt raspuns

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

D-lor penalisti cu experienta, vreau sa va intreb... nicusorilinca nicusorilinca am urmatoarea speta: o persoana in varsta(70 ani)a fost \"jucata in picioare\" de un nemernic in curtea locuintei sale..am obtinut un certificat medico-legal ... (vezi toată discuția)
Agresiune intre minori omamarevoltata omamarevoltata Buna ziua.sunt o mama al carui fiu,de 17 ani,a fost supus unei agresiuni de catre alti colegi de liceu,fapt in urma caruia s-a ales cu o fractura de oase ... (vezi toată discuția)
Confirmare renunțare urmărire penală Rodica Cristina Rodica Cristina Buna ziua ! Fiica mea , în varsta de 18 ani , este citată în calitate de intimat in dosarul cu obiectul : confirmare renunțare urmărire penală . Anul ... (vezi toată discuția)