Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale De azi nu se mai plateste RECODIFICAREA..ce facem pt ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

De azi nu se mai plateste RECODIFICAREA..ce facem pt cei care au platit deja????!!1

De azi nu se mai plateste RECODIFICAREA..ce facem pt cei care au platit deja????!!
Cand s-a facut reactualizarea caen , in anul 2008 am inteles ca e vorba doar de activitatea principala .

In statutul societatii ( infiintate in 1994 )exista si alte activitati dar care nu au fost codificate (in 2002 s-a codificat activitatea principala ).

Acum noi dorim sa desfasuram una dintre activitatile din statut , ca activitate secundara .
Am observat ca in 2008 pe extrasul de registru apar si activitati secundare dar nu sunt toate activitatile din statut si desigur nici cea care ne intereseaza .

Cum se poate corecta aceasta eroare , intrucat noi nu am avut niciodata intentia de a renunta la celelalte activitati existente in statut .