Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... EXEPERTIZA EVALUARE BUNURI COMUNE?
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

EXEPERTIZA EVALUARE BUNURI COMUNE?

Se face numai daca una dintre parti cere acest lucru? nu mai inteleg absolut nimic instanta ieri a dat pronuntare in incheiere la procesul meu de partaj fara expertiza imobilelor. S-a schimbat ceva in lege?nu se mai face decat la cerere?
Multumesc, doamna avocat pentru informatii si eu care credeam ca am scapat.
El a inchiriat bunurile imobile amndoua fara acordul meu si eu nu vad nici un ban vreau sa incasez si eu bani de acolo si daca s elungeste asa o sa astept mult si bine sau pot face proces penal?