Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale carte de munca pt administrator??
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

carte de munca pt administrator??

am auzit ca iar au intervenit modificari la legea 31. daca are cineva nr de monitor sau nr actului modificator, va rog sa ma luminati si pe mine.

mai mult, am aflat ca intr-un SRL cu 2 asociati, cel care este asociat si administrator ar putea sa fie si salariat cu carte de munca......... ei?? cum e ??:((
ma lamureste si pe mine cineva ?

va multumesc.
Multumesc frumos pentru ajutor. O sa intreb cu siguranta.