Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Obiect de activitate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Obiect de activitate

Pentru o firma noua care va avea in obiectul de activitate discoteca, ce cod CAEN se potriveste? Din pacate eu nu gasesc nici unul... :((
Baruri si alte activităti de servire a băuturilor

S-ar potrivi cat de cat!

Dap, cam este singurul cod CAEN care se potriveste, si pe acesta l-am trecut si eu. :D In rest din pacate nu am gasit nici unul...
Multumesc foarte mult!
9329 Alte activitati recreative si distractive n.c.a.
Buna,

Cum se procdeaza in situatia in care intr-un dosar de mentiuni, radiez intreg obiectul de activitate? Care este procedura, depun 2 dosare? Unul in care fac recodificarea si al doilea in care radiez obiectele de activitate? Astept sa iasa recodificarea si apoi depun dosarul de mentiuni?
Va intreb pt ca de la Registru aflu numai informatii contradictorii!

Multumesc!
Mai intai recodificarea (cerere tip, imputernicire si certificat original) apoi alte mentiuni.