Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Preturi de transfer
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Preturi de transfer

Salutare tuturor !
Sunt un nou utilizator al acestui forum si as dori sa deschid o discutie despre Dosarul Preturilor de Transfer. Daca cineva a intocmit asa ceva sau detine informatii care ne-ar putea fi de folos...., am fi bucurosi. Eu tocmai trebuie sa intocmesc un asemenea dosar si toate informatiile culese atat de la cursuri de specializare cat si on line ma indreapta spre a apela la o firma specializata. Daca a reusit cineva sa intocmeasca asa ceva cu resurse proprii si vrea sa fie de folos si altora.... :((
Multumesc!
Hello
Si eu sunt noua pe aici si ceea ce stiu este ca un astfel de dosar necesita multa experienta si documentatie solida.Si eu lucrez la o firma destul de mare si inca contabilul sef nu a reusit sa-l inceapa...dar sa-l finalizeze.Este ca si o lucrare de doctorat.Spor la treba.