Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general voluntariat pentru experienta
Discuție deschisă în Contabilitate în general

voluntariat pentru experienta

Lucrez de mai multi ani in domeniu, insa nu am avut ocazia sa fac operatiuni pana la nivel de bilant.
Ceea ce fac eu sunt operatiuni complexe specifice departamentului financiar-contabil al unei firme ce desfasoara activitate de productie(casa, operatiuni de incasari si plati bancare on-line, deconturi,facturare, relatia cu furnizorii de produse si servicii, rapoarte de productie, consumuri aferente productiei, gestiune,rapoarte manageriale lunare si anuale pe centre de profit.

As dori sa lucrez part-time(sau de cate ori imi permite timpul, dupa serviciu, sambata) pentru o firma de contabilitate, fara plata, doar pentru a castiga experienta.
Mentionez ca locuiesc in Ploiesti.
Bravo si mult succes !!!
M`as bucura sa aud vesti bune.
Sper sa ai reusita prin acest mesaj !