Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... inspectii fiscale
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

inspectii fiscale

Intrbare:in cazul unei inspectii fiscale,inspectorul fiscal poate stabili si plata datoriilor restante catre casa de asigurari de sanatate?In baza carui act normativ?Multumesc!
nu