Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor proiect lege privind aprobarea oug 59/2010
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

proiect lege privind aprobarea oug 59/2010

a fost aprobata oug 59/2010 de catre camera deputatilor ?
Prin raspunsul meu am facut strict referire la intrebarea lui @giany_01 . Dvs . aveti dreptate in ceea ce ati scris mai sus ,insa ordonanta este in vigoare , asa ca ne supunem prevederilor inscrise in ea.