avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 541 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor proiect lege privind aprobarea oug 59/2010
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

proiect lege privind aprobarea oug 59/2010

a fost aprobata oug 59/2010 de catre camera deputatilor ?
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 21:10, 21 Martie 2011
Prin raspunsul meu am facut strict referire la intrebarea lui @giany_01 . Dvs . aveti dreptate in ceea ce ati scris mai sus ,insa ordonanta este in vigoare , asa ca ne supunem prevederilor inscrise in ea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Impozit suplimentar pe cladiri si majorarea impozitului pe masini Vivianaale Vivianaale Sunt abonata la newsletterul Avocatnet.ro si am primit un email legat de impozitul suplimetar pe cladiri si majorarea impozitului pe masini. Stau in ... (vezi toată discuția)
Punct pensie 40% respectiv 45% herling herling In Senat s-a aprobat de la 1,01.2017 punctul de la 40% din salariul mediu. .Cand se afla pe ordinea de zi la Camera.Deputati si ce nr.are proectul de ... (vezi toată discuția)
Angajatorul mai poate verifica salariatul la adresa declarata pe parcursul cm-ului? Bianca_GR Bianca_GR Nu gasesc pe nicaeri legea de aprobarea a OUG 36/2010 de modificarea a OUG 158/2005 prin care se prevedea aceasta posibilitate. Mai mult decat atat, pe site-ul ... (vezi toată discuția)