Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... pot lucra cu 2 contracte de munca full-time in Romania ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

pot lucra cu 2 contracte de munca full-time in Romania ?

Buna!
pot lucra cu 2 contracte de munca full-time in Romania ? In SUA se poate!
Amintiti si cadrul legislativ al raspunsului Dvs daca se poate

Va multumesc!
Avand in vedere modificarea legii in 2012 mai pot lucra cu 2 contracte de munca full-time in prezent?
Despre ce lege este vorba? ... art.35 alin.1 c.mun. nu s-a modificat ...