Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Documentatie privind organizarea concursului pentru ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Documentatie privind organizarea concursului pentru ocuparea postului de secretar intr-o comuna

buna ziua. ma poate ajuta si pe mine cineva cu o documntatie completa privind organizarea concursului pentru postul de secretar al unei comune? va rog e urgent ..caci a iesit la pensie actualul secretar si trebuie sa organizam imediat concurs.
va multumesc anticipat.
daca aveti documentatia in format word ma puteti contacta la adresa mariana3040@yahoo.com
art. 92 alin. (2) din legea nr.188/1999.:)
Se poate solicita o prelungire la cele 6 luni cand in legea 188/1999 la art. 92 scrie 6 luni intr-un an calendaristic?#-o
nu. :)