Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii modificare revisal
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

modificare revisal

poate cineva sa-mi spuna daca pot sterge din istoric modificari o modificare?
Ce presupune ''data consemnare'' din istoric modificari?
Pot vizualiza modificarile ce apar in istoric?

Multumesc
nu poti sterge sau modifica nimic odata ce ai dat salvare la modificarea facuta #-o,data consemnare reprezinta data la care ai introdus modificarea in program iar modificarile din istoric le poti vedea la informatii angajat