Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Cererea de oferte sau Achizitie directa
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Cererea de oferte sau Achizitie directa

Pt achizitionarea de anvelope ce este mai indicat ? Achizitie directa sau cerere de oferte? Si daca doreste cineva sa imi spuna care este diferenta intre ele.
Multumesc
Buna ziua !
Pt a fi informat corect ar trebui sa lecturati legislatia specifica in domeniul achizitiilor publice ... despre ce valoare estimativa a achizitiei vorbim ?