Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... nivel salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

nivel salariu

Buna ziua. Am un salariat cu studii medii, dar care o calificare de manager proiect (facuta acum cativa ani). Pt aceasta functie sunt necesare studii superioare. Firma mea are contract colectiv de munca. Salariul pt aceasta persoana ar trebui sa fie 670 X 2 = 1340 LEI sau 670 x 1.2 = 804 lei?
In mesajul initial ati scris : are studii medii , iar pt aceasta functie sunt necesare studii superioare.

Cum a obtinut calificarea de manager de proiect nu ati specificat ....