Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Refuz eliberare fisa de lichidare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Refuz eliberare fisa de lichidare

Ce trebuie sa fac daca fostul angajator refuza sa-mi elibereze fisa de lichidare. nu le-a convenit plecarea mea si acum refuza sa-mi dea fisa de lichidare

Nu ma intereseaza sa-mi plateasca zile libere..vreau doar sa nu imi vina peste 1 an ca i-am plecat cu 5 calculatoare, 6 masini si 72 de vaci. :)

ce pot face?
Angajatorul Dvs este obligat sa elibereze fisa de lichidare !!!!!