Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... codul civil si cpc
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

codul civil si cpc

am achizitionat mai demult Codul civil si cpc actualizat la 1.06.2007 mai este de actualitate sau trebuie sa iau altul?
Codul civil da, cpc nu
Momentan sunt in vigoare, faceti rost si de "mica reforma", mai precis Legea 202/2010. In rest, mai asteptati putin pana cumparati alte coduri, e vorba sa intre cele noi din vara.