Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... oug nr.117/2010
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

oug nr.117/2010

As dori sa stiu daca a fost publicata in MO legea de aprobare a OUG nr.117/2010.Inca nu stiu daca se deduce combustibilul in anul 2011 la persoanele fizice autorizate.Va multumesc!
din cate stiu eu legea de aprobare a ramas pe undeva blocata in camera deputatilor.
xerxes, utilizator