Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... sentinta definitiva din anul 1987
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

sentinta definitiva din anul 1987

Buna seara,
doresc sa stiu si eu daca pot cere anularea unei sentinte definitive de partaj din anul 1987 asupra unui imobil Arat ca nu sunt parte in respectivul proces
pai si in ce calitate sa solicitati.
cu ce va deranjaza pe dvs acea sentinta.
va dezavantajeaza ,va lipseste de vreun drept ?
Se poate incerca orice, dar in calitate de ce?