Forum Discuţii juridice Să schimbăm împreună legea Proiect de Normativ de montare ºi exploatare a ...
Discuție deschisă în Să schimbăm împreună legea

Proiect de Normativ de montare ºi exploatare a repartitoarelor de costuri

Documentul apare pe site-ul ANRSC pe pagina dedicata proiectelor de acte normative, dar fara a se preciza data postarii si perioada pana la care este/a fost supus dezbaterii publice.

[ link extern ]
eliasav, utilizator
Si care e problema?
Nu credeti ca e cazul sa va adresati direct la ANRSC?
:offtopic:
Daca topicul deschis de mine nu priveste asociatiile de proprietari va rog sa il mutati in sectiunea proiecte de acte normative...

Va multumesc pentru intelegere.

Problema a fost rezolvata de ANRSC prin retragerea de pe site a celor doua proiecte...
Analizand documentele se putea constata ca ele au fost intocmite in anul 2008.
Misterul ramane...
Acum se pune intrebarea daca cele doua documente au fost vreodata supuse dezbaterii publice....
eliasav, utilizator