avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Să schimbăm împreună legea Proiect de Normativ de montare ºi exploatare a ...
Discuție deschisă în Să schimbăm împreună legea

Proiect de Normativ de montare ºi exploatare a repartitoarelor de costuri

Documentul apare pe site-ul ANRSC pe pagina dedicata proiectelor de acte normative, dar fara a se preciza data postarii si perioada pana la care este/a fost supus dezbaterii publice.

[ link extern ]
Ultima modificare: Luni, 18 Aprilie 2011
eliasav, utilizator
Cel mai recent răspuns: eliasav , utilizator 23:15, 20 Aprilie 2011
Si care e problema?
Nu credeti ca e cazul sa va adresati direct la ANRSC?
:offtopic:
Daca topicul deschis de mine nu priveste asociatiile de proprietari va rog sa il mutati in sectiunea proiecte de acte normative...

Va multumesc pentru intelegere.


Problema a fost rezolvata de ANRSC prin retragerea de pe site a celor doua proiecte...
Analizand documentele se putea constata ca ele au fost intocmite in anul 2008.
Misterul ramane...
Acum se pune intrebarea daca cele doua documente au fost vreodata supuse dezbaterii publice....
Ultima modificare: Joi, 21 Aprilie 2011
eliasav, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cifre despre avocatnet.ro - mai 2011 Alin Popescu Alin Popescu Iata cateva cifre interesante inregistrate de Avocatnet.ro in perioada 1 ianuarie 2011 - 1 mai 2011 [b]In Forum: [/b]- au fost scrise 172,508 mesaje in ... (vezi toată discuția)
Reconstituirea cartii de munca ContSters46325 ContSters46325 Cineva imi poate recomanda un avocat pentru reconstituirea cartii de munca? pentru o persoana stabilita in Israel. Regiunea Bucuresti.(Vezi subiectul mai ... (vezi toată discuția)
E drept? aez aez din septembrie a.c. am mutat copilul la o scoala particulara din Bucuresti.Am intrebat de carnetul cu alocatia de stat pentru copil si mi-au raspuns ca nu mai ... (vezi toată discuția)