Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Act necesar - Partaj la intelegere
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Act necesar - Partaj la intelegere

Spuneti-mi va rog , pentru a trimite un act notarial din Spania pentru o intelegere de partaj , procura cu imputernicire , ar trebui neaparat apostila de la Haga , sau acest act este valabil si daca este facut la un notariat in Spania si legalizat . Va multumesc !!! As avea nevoie urgent de un raspuns
Buna ziua .Am fost in aceeasi situatie ca a dumneavoastra si nu a fost nevoie de apostila ,decit de procura facuta la consulat care costa 60 de euro.