Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... deranjarea vecinilor cu lautarii toata noaptea
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

deranjarea vecinilor cu lautarii toata noaptea

am un vecin care facand niste bani din constructii, cand i se pune pata pune muzica f tare intr-un foisor dupa batatura lui, pe seara ca sa ne deranjeze si mai tare ,,pe noi vecinii numindu-ne dusmanii lui ,cheama lautarii,acestia urland pana dimineata .Am facut reclamatii la 112 am facut plangeri la politie acestia la si amendat dar surpriza a fost ca seful de post l-a invatat pe nemernic sa nu-si plateasca amenzile pe care i le dadea am aflat din surse sigure .Nu am unde sa mai merg ,am inceput sa merg cu familia sa dormim pe unde apucam cand auzim lautarii ni sa scarbit ce putem face?
cum se mai prezinta situatia ?