Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... criterii evaluare functie executie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

criterii evaluare functie executie

Are cineva un model concret de criterii pentru o functie de executie?
Uitati aici o serie de criterii care pot fi incluse in c.i.m. si in R.I pentru functii de executie :
1. Capacitatea de implementare
2. Capacitatea de a rezolva eficient problemele
3. Capacitatea de asumare a responsabilitatilor
4. Capacitatea de autoperfectionare si de valorificare a experientei dobandite
5. Creativitate i spirit de initiativaƒ
6. Capacitatea de planificare sŸi organizare a timpului de lucru
7. Capacitatea de a lucra independent
8. Capacitatea de a lucra in echipa
9. Capacitatea de gestionare eficientaƒ a resurselor alocate
10. Integritatea moralaƒ si etica profesionalaƒ
11. Alte criterii specifice
multumesc; putem trece si "alte criterii specifice"
apetra a scris:

multumesc; putem trece si "alte criterii specifice"

Nu este obligatoriu ... eu am trecut asa ceva in conditiile in care cineva mai are si alte criterii ...