Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... asigurera obligatorie a locuintei
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

asigurera obligatorie a locuintei

Daca am o asigurare facultativa de locuinta, care cuprinde cele trei optiuni din asigurea obligatorie ... trebuie sa fac si asigurarea obligatorie???
tundecsaba, utilizator
Mergeti si intrebati asiguratorul daca sunt cuprinse clar cele trei ca dezastre naturale. In acest caz nu mai e nevoie.